Hakkımızda...
Konya da kurulmuş olan Yeğin Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş., paslanmaz çelik sektöründe kısa zamanda kendisinden söz ettirmeyi başarmış ve kendi öz sermaye yapısı ile ivme kazanarak bulunduğu bölgenin Paslanmaz Çelik Servis Merkezini kurmuştur.  Bu tesis kurulumu ile mevcut ve potansiyel müşterilerine avantajlar sunan Yeğin, kendi bölgesi ile kalmayıp Türkiye'nin tüm şehirlerine ürün sağlayabilir hale gelmiştir.

Paslanmaz çelik rulolarını Avrupa'dan direkt olarak kendi ithal eden tesisimiz, yine kendi bünyesinde bulunan boy kesme hattı, dilme hattı ve taşlama hattı ile paslanmaz çelik sac konusunda müşterilerinin talep ettikleri tüm özel plaka ölçülerini, dilinmiş dar rulo ölçülerini ve yüzey çeşitlerini sağlayabilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana her geçen yıl daha da büyüme sağlayan firmamız, Avrupanın büyük paslanmaz çelik stokçuları ve fabrikaları ile güçlü bir işbirliği oluşturmuştur. Bu itibar ile, Konya da bulunan fabrikamızda geniş yelpazeli paslanmaz çelik stoklarımızı düzenli olarak tutarak müşterilerimizin tüm isteklerine cevap verebilmekteyiz. 

Kısaca Yeğin, paslanmaz çelik sektöründe uluslararası bir itibar kazanmış, düzenli olarak stoklarında ürün tutabilen ve aynı zamanda özel paslanmaz çelik türleri konusunda "Özel İthalat Servisi" ile müşterilerine yardımcı olabilen bir firma konumuna ulaşmıştır.
Yeğin Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Konya Organize Sanayi Bölgesi.
Yaylacık Cad. No: 15
Selçuklu - Konya / Türkiye

T: 0332 345 0 235
F: 0332 345 0 225

bilgi@yeginmetal.com
Şirket Künyesi;

Ünvan: Yeğin Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mersis No: 0947047944700016

Vergi Dairesi / No: Selçuk V.D. / 9470479447

Ticari Sicil No: 49568