Hakkımızda...
Konya da kurulmuş olan Yeğin Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş., paslanmaz çelik sektöründe kısa zamanda kendisinden söz ettirmeyi başarmış ve kendi öz sermaye yapısı ile ivme kazanarak bulunduğu bölgenin Paslanmaz Çelik Servis Merkezini kurmuştur.  Bu tesis kurulumu ile mevcut ve potansiyel müşterilerine avantajlar sunan Yeğin, kendi bölgesi ile kalmayıp Türkiye'nin tüm şehirlerine ürün sağlayabilir hale gelmiştir.

Paslanmaz çelik rulolarını Avrupa'dan direkt olarak kendi ithal eden tesisimiz, yine kendi bünyesinde bulunan boy kesme hattı, dilme hattı ve taşlama hattı ile paslanmaz çelik sac konusunda müşterilerinin talep ettikleri tüm özel plaka ölçülerini, dilinmiş dar rulo ölçülerini ve yüzey çeşitlerini sağlayabilmektedir.

Diğer yandan özel bir ekip kurarak AR-GE çalışmalarında bulunan Yeğin, Plaka Yüzey Taşlama CNC Hattı Projesi ile Türkiye de ilk defa Paslanmaz Çelik Plaka Yüzey Taşlama CNC Hatları üzerinde çalışan bir firma unvanına sahip olmuştur. Kısa zaman sonra bu yüzey taşlama hatlarıyla da sektörde anılacak olan Yeğin,  tüm patent çalışmalarını tamamlamış ve Türkiye'nin plaka yüzey taşlama konusunda yerel patent sahibi olması için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Kısaca Yeğin, sadece bir paslanmaz çelik servis merkezi olmayıp aynı zamanda sektörün kalbi olan makineler adına özel çalışmalarda bulunup, diğer rakiplerinden daha farklı kulvarlarda da ilerlemesini sürdürmektedir.
Yeğin Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Konya Organize Sanayi Bölgesi.
Yaylacık Cad. No: 15
Selçuklu - Konya / Türkiye

T: 0332 345 0 235
F: 0332 345 0 225

bilgi@yeginmetal.com
Şirket Künyesi;

Ünvan: Yeğin Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mersis No: 0947047944700016

Vergi Dairesi / No: Selçuk V.D. / 9470479447

Ticari Sicil No: 49568