Sektördeki Farklarımız...
 
 
 
 
 
Yeğin Metal olarak mevcut ve potansiyel müşterilerimize, paslanmaz çelik serktöründe daha geniş yelpazeli ürünler
temin edebilmek adına "Özel İthalat Servisi" hizmetini sunmaktayız.

Tam otomatik makine parkuru ifadesi bir firma ile birlikte kullanıldığında; bu firmamın insandan kaynaklanan hataları minimuma indirdiğini anlayabiliriz. Bu nedenle tesisimizde yer alan hatlar CNC mantığında hareket etmektedir. Dolayısı ile ölçüler ve yüzeyler teknolojiye ve detaylı kalite kontrollere emanet edilmiştir.
Avrupa orijinli paslanmaz çelik kullanımımız elbette bir tesadüf değildir. Global çelik sektöründe, Avrupa üretimi diğer ülkelere göre oldukça daha kaliteli, sınıf analizlerine tam uymakta ve her bir üründe aynı standardı sağlayabilmektedir.
Bu nedenle, Yeğin standartlarından asla taviz vermemektedir.
Daha hızlı sevkiyat imkanı sunabilmemiz, makine parkurumuzun tam otomatik olması ve bulunduğumuz bölgenin bize sağladığı avantajlar ile oluşmaktadır. Konya ve çevresine aynı gün içerisinde, diğer şehirlere ise ertesi gün teslim edilebilecek şekilde ürün sağlayabilmemiz en büyük farklarımızdan biridir.
Daha uygun fiyat avantajı sunabilmemiz rakiplerimizden daha fazla ürün satabilme çabası asla değildir. Sadece öz sermayemizi kullanarak firmamız bünyesinde ithalatlarmızı kendimizin yapabilmesi, kendi makine parkurumuzda paslanmaz çelik rulolarımızı kendimizin ölçülendirip kesilebilmesi ve yine kendimizin mevcut ve potansiyel müşteriler ile bire bir iletişimde olmasından oluşan doğal bir sonuçtur.
Yeğin Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Konya Organize Sanayi Bölgesi.
Yaylacık Cad. No: 15
Selçuklu - Konya / Türkiye

T: 0332 345 0 235
F: 0332 345 0 225

bilgi@yeginmetal.com
Şirket Künyesi;

Ünvan: Yeğin Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mersis No: 0947047944700016

Vergi Dairesi / No: Selçuk V.D. / 9470479447

Ticari Sicil No: 49568